درباره ما

بازرگانی سرو خراسان با سابقه درخشان خود در زمینه واردات انواع ماشین آلات صنعتی و صنایع مادر به صورت تخصصی ( Engine Repairing Machines ) و همچنین انواع ابزار آلات صنعتی بخصوص انواع سنگ ساب و برش با مارک توحید در ابعاد بزرگ و کوچک و الکترود های جوشکاری در کلاس E7024 – E7018 – E6013 با مارک SWES SH.421.01 و توحید، توانسته است بخش عظیمی از نیازهای کشور را پاسخگو باشد.
از دیگر فعالیت های این بازرگانی انجام حرکت و ابتکاری نوین در واردات ابزار آلات و ماشین آلات جدید در صنعت ساختمان بوده است که توانسته گام مهمی در تسهیل صنعت ساخت و ساز بردارد.
ابزار آلات دستی آرماتور گره زن، آرماتور قطع کن، آرماتور خم کن ( خاموت زن ) و پانچر انواع ورق های فولادی از لحاظ فنی و تخصصی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بدلیل داشتن ابعاد قابل حمل، دارای مزیت حمل آسان می باشد علاوه بر این استفاده از جریان مستقیم برق شهر و ژنراتور مولد برق از دیگر قابلیت این دستگاه ها بوده و در واقع وسایلی مفید جهت بالا بردن راندمان کاری و متقابلا کاهش نیروی انسانی معادل 10 نفر می باشند.
بازرگانی سرو خراسان همچنین افتخار دارد پس از سال ها خدمت صادقانه به صنعت کشور با ارائه بهترین محصولات اروپایی و آسیایی، گامی نو در عرصه واردات ژنراتورهای اروپایی برداشته و با هدف حفظ حقوق و ارزش های والای مصرف کنندگان با ارائه این کالا با کیفیتی 100% اروپایی توانسته است همگام با فناوری روز دنیا قدم بردارد و برگ زرین دیگری در پرونده افتخارات خود بیافزاید.
ژنراتورهای سینکرو در کلاس سه فاز و تک فاز، پرتوان با ظرافتی خاص و کیفیت بالا برای مصارف صنعتی، تولید و دارای ویژگی هایی همچون پایدار کننده ولتاژ ( AVR ) برای کارایی هرچه بهتر می باشد.
در پایان آرزومندیم با سابقه درخشانی که در کارنامه کاری خود داشته بتوانیم نقش موثری در پیشبرد اهداف شما عزیزان داشته باشیم.